Nowe mieszkania Kraków

Jeżeli poszukujesz wspaniałego mieszkania w Krakowie to kapitalnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu doskonałych kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające podniesioną energooszczędność. Mało tego będą one posiadały osprzęt elektryczny oraz grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Nadto wszystkie ściany pozostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie wyekwipowany w idealną windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną wyekwipowane w wspaniałe rolety zewnętrzne. Bezsprzecznie cały teren osiedla pozostanie ogrodzony i zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał bajeczny plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę olśniewające miejsce, jakie warto zakupić, a z pewnością nikt z tego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli wręcz marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – na dodatek w nowym mieszkaniu to doskonałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to wspaniała, oddana już inwestycja, jaka jest umiejscowiona wyłącznie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten niesamowity obiekt jest zaopatrzony między innymi w windę i garaż, a także dostęp do Internetu. Poza tym cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Mało tego na obszarze obiektu postawiony jest plac zabaw, a do tego w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę imponujące miejsce, w jakim warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas nowoczesne oraz kapitalnie stworzone mieszkanie to właśnie odpowiedniej trafić nie mogłeś.

Będzie to kapitalne miejsce zarówno dla Ciebie jak także dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając tutaj nic Cię nie rozczaruje. Postaw na komfort i wysoką wygodę oraz żyj pełnią życia i pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko zastanawiałeś się nad zamieszkaniem w Krakowie w przyjacielskiej okolicy oraz sympatycznym sąsiedztwie to doskonałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. Obecnie w sprzedaży jest 4 gotowe doskonałe budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla uzyskany jest niezmiernie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte wspaniałe punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych umożliwiają wysoki komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu oraz internetu, a dodatkowo cały teren jest ogrodzony i chroniony. Oprócz posiadamy dostęp do perfekcyjnego placu zabaw dla dzieci. Nader dobrym elementem jest to, iż budynki są klimatyzowane. Dodatkowym niezwykle ciekawym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeżeli pragniesz mieszkać w tak przecudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to doskonałe miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, posiadające świetną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze olśniewającym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt został tak dokonany, iż zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niehałaśliwa okolica posiadająca czyste powietrze i fascynujący mikroklimat. Znajduje się ona blisko Parku Jurajskiego, będącego dziś enklawę nieskażonej przyrody i prawdziwego piękna. Można korzystać z terenów doskonałych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki oraz wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Sąsiedztwo przyrody nie oznacza ubytku dostępu do jakichkolwiek usług, jakie oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla przewidziana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. Żeby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów opracowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę perfekcyjnym rozstrzygnięciem dla nas oraz całej naszej rodziny. Imponująca lokalizacja, przepiękna okolica sprawi, że każdy będzie nader zadowolony z mieszkania w owym czarownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

O ile pragniesz zamieszkać w Krakowie i właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to kapitalnym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to ustronna willa w jakiej opracowano tylko pięć komfortowych, niesłychanie funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się nowoczesną, gustowną architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to na prawdę olśniewające miejsce, jakie w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyekwipowany jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają rozległe balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku zaplanowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dopuszczenie na teren działki ograniczony jest tylko dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc wspaniałe miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak ślicznej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Leave a comment

Your email address will not be published.


*